Uručene nagrade osvojene na Olimpijadi znanja

Naše učenice/ci Anastasija Belada, Staša Radenović, Ljubica Vukanović, Aleksandra Đurović, Manja Vušanović, Andreja Popović, Isidora Mrdak i Vanja Lazarevići i nihove mentorke/i,  Biljana Stojkanović, Ivana Đurišić, Maja Martinović Rajković i Bogić Gligorović prisustovali su svečanom uručenju nagrada Osvojenih na Olimpijadi znanja u organizaciji Prirodno-matematičkog fakulteta. Nagrade je uručio Dekan PMF-a Prof dr Predrag Miranović.Od ukupno 26 dodijeljenih nagrada u kategoriji Fizika, Hemija, Biologija i Matematika u kategoriji svih osnovnih škola u Crnoj Gori naše učenice/ ci su osvojili 8 ili 30,8%. Ostali učenici/ce koji su učestvovali na Olimpijadi znanja takođe su imali izuzetne rezultate. Čestitamo našim učenicama/ima i njihovim mentorkama/ ima koji su osvojili nagrade, kao i svim učenicima/cama koji su dostojno reprezentovali našu školu na ovom prestižnom takmičenju.