Učenik Djordje Raonić učestvovao u jezičkoj radionici 'Tehnologuj se'

Djordje Raonić je 3. oktobra učestvovao u jezičkoj radionici na temu  ,,Do you speak Globish?" u okviru manifestacije Otvoreni dani nauke 2019 ("Tehnologuj se") održane u organizaciji Ministarstva nauke Crne Gore.

U okviru programa, koji je trajao 2 sata, uživo uključenjem preko Skype-a zajedno sa učenicima iz Češke, Austrije, Njemačke i Španije razgovarao je na temu tehnologije, na zajedničkom globalnom - engleskom jeziku. Tema diskusije bila je uticaj pametnih telefona na živote tinejdžera (The Good and Bad Influence of Smartphones over Teenagers' Lives - Social, Emotional, Academic and Family Life), pri čemu je Djordje iskoristio priliku da iskaže svoj stav I da odgovore na postavljena mu pitanja.

IMG-0c0154799eccfd53cae522f42e238e70-V