Nazivi naselja/ulica koja pripadaju JU OŠ

U skladu sa Zakonskom obavezom o teritorijalnoj pripadnosti, obavještavamo Vas da je Ministarstvo prosvjete utvrdilo naselja iz kojih djeca imaju pravo upisa u JU OŠ “Sutjeska” za školsku 2018/2019.godinu.

Naselja koja pripadaju Školi su: Momišići, Malo Brdo, Novi Grad (dio) i Vranićke njive.

Teritorijalno razgraničenje: Od Visećeg mosta Gazela, na zapad, desnom stranom Ulice Vasa Raičkovića do raskrsnice sa Moskovskom ulicom. Desnom stranom Moskovske ulice, na sjever, do raskrsnice sa ulicama Dalmatinskom i 13. jula (kod kružnog toka). Dalmatinskom ulicom, zapadno, do TC Bazar, zatim desnim krakom Dalmatinske (ka Malom brdu) do Ul. 18. jula do kraja ulice, i, sjeverno, od kraja ulice preko Malog brda zamišljenom linijom do pješačkog Mosta Andrije Kažića na rijeci Morači. Od Mosta nizvodno rijekom Moračom, na jug, ulicama Gavra Vukovića i Serdara Jola Piletića i Bulevarom Jovana Tomaševića do Visećeg mosta Gazela kao početne tačke.
Naselje Momišići
Ulice: Nikca od Rovina, Mila Radunovića, Serdara Jola Piletića, Fruškogorska, Vladike Danila, VII omladinske brigade, Bregalnička, Belvederska, Gavra Vukovića, 18. jula, 13. jula, 18. februara, Baja Pivljanina, Dalmatinska ulica (do TC Bazara).
Naselje Novi grad
Ulice: Svetozara Markovića (parni od br. 16 i neparni od br. 33), Vasa Raičkovića (parni brojevi), Moskovska (od Ul. Vasa Raičkovića do kružnog toka) i Bulevar Jovana Tomaševića (od broja 23).
U Naseljima Malo brdo i Vranićke njive su neimenovane ulice – Malo brdo bb i Vranićke njive bb.
Upis djece za prvi razred osnovne škole za školsku 2018/2019.godinu počeće u ponedeljak, 23.aprila.2018 godine.