SUTJESKA PONOVO MEĐU NAJBOLJIMA REZULTATI – DRŽAVNO TAKMIČENJE

Učenici koji su ostvarili najbolji rezultat na Školskom takmičenju imali su priliku da u subotu, 22.02.2020. godine učestvuju i na Državnom takmičenju koje organizovano u prostorijama Ekonomskog fakulteta od strane Ispitnog Centra Crne Gore.
Godinama unazad imali smo zapažene rezultate na Državnom takmičenju i bili među najboljima, pa tako su i ove godine naši učenici zablistali. Učenica VI-1 odjeljenja Ljubica Vukanović osvojila je II mejsto iz matematike ,dok je Anastasija Belada takođe učenica VI-1 odjeljenja osvojila IV mjesto iz matematike, mentor Maja Martinoviić. Učenica IX- 2 odjeljenja Maša Bojić osvojila je IV mjesto iz fizike, mentor Biljana Stojkanović.
Ovom prilikom čestitamo Ljubici, Anastasiji i Maši, mentorima nastavnici matematike Maji Martinoviić i nastavnici fizike Biljani Stojkanović na postignutim rezultatima.

IMG-25602d79ed0d6b4651f0df4da21bef59-V