Sajam suvenira  povodom obilježavanja 10 godina nezavisnosti  Crne  Gore

Ministarsto prosvjete, obrazovno-vaspitne ustanove opštine Podgorica u saradnji sa Glavnim gradom - Podgorica i Turističkom organizacijom Podgorice danas su organizovali Sajam suvenira na Rimskom trgu u Podgorici

Sajam je organizovan povodom obilježavanja desetogodišnjice od obnove nezavisnosti pod sloganom “Decenija nezavisnosti – s ponosom slavimo” .

Sredstva prikupljena od prodaje suvenira biće donirana Udruženju roditelja djece oboljele od karcinoma “Fenix”.

I ovoga puta OŠ “Sutjeska“ je dala značajan doprinos te su učenici naše škole prodajom suvenira prikupili  novac u humanitarne svrhe.

Sajmu je prethodila  kreativna radionica  za izradu suvenira u kojoj su učestvovali  učenici od I do IX razreda.

Na štandu  OŠ“Sutjeska“  suvenire su prodavali učenici: Lana Radulović, Andrea Prelević, Andrija Mujović, Marko Pavićević, Ivan Čabrilo, Jana Radunović, Iva Petrović, Teodora Brnović, Ksenija Belada.

Koordinatori  : Almasa Begović, Gorica Klačar, Ivan Đurišić, Nataša Brnović.

Na Trgu je organizovan i prigodan program gdje je učestvovala naša učenica Katarina Radulović V-2   sa numerom „Uživaj dok si mlad“, mentor Katarina Mitrović.

1   4

6                 15