RUKOMETAŠI OŠ „SUTJESKA

U organizaciji Sekretarijata za sport grada Podgorice, 21. i 22. marta održano je 24. Opštinsko prvenstvo osnovnih škola u muškom rukometu, do 8. razreda.
Učenici naše škole su u četvrtfinalu pobijedili tim OŠ „Novka Ubović" rezultatom 7:6, a u polufinalu OŠ „Marko Miljanov" 6:3. U finalu su, nedostatkom iskustva i sportske sreće, izgubili od tima OŠ „Pavle Rovinski" rezultatom 8:6 i osvojili drugo mjesto.
Mentorka ekipe, profesorica fizičkog vaspitanja i sporta mr Ivana Bulatovic, bivša profesionalna rukometašica sa inostranom karijerom zadovoljna je rezultatom.
„Ovo je sjajan rezultat jer u našem timu nijedan dječak ne trenira rukomet. Sve što su pokazali na takmičenju sam ih naučila na treninzima za vrijeme priprema u kratkom periodu. Ponosna sam na svoje sportiste koji su bili rame uz rame sa dječacima koji više godina treniraju."- ističe mentorka.
Muški rukometni tim:
Gornji red, s lijeva:
Andrija Đuranović, Dimitrije Vučinić, Balsa Pandurica, Filip Lisičić i Filip Bešović.
Donji red, s lijeva:
Luka Milićević, Nemanja Milutinović, Vuk Lakićević, Lazar Drljević, Lazar Minić, Aleksa Cicmil, Ognjen Perutović i Andrija Brajušković.