Radionice za roditelje budućih  đaka prvaka

U našoj školii je i ove godine, osmi put za redom, organizovana radionica za roditelje budućih đaka prvaka. Ova radionica obuhvata četiri segmenta školskog života: organizaciju rada škole, plan i program I razreda, razvojne karakteristike djeteta uzrasta do 6 godina i pripremu djeteta za školu. Sa ponosom ističemo i to da je naša škola pionir u pružanju ovakve podrške roditeljima.

Radionicu s vodili pomoćnica direktora Rada Mujović, psihološkinja Ana Kreponić, logopedica Almasa Begović, učiteljica Nevenka Vulić i  vaspitačica Vesna Delić

Iskustva roditelja pokazuju da im je ovaj vid podrške izuzetno značajan,imajući na umu to da je od neprocjenjive važnosti  njihovo pravovremeno informisanje o svemu što njih i njihovu djecu  u školi očekuje. Upravo njihovi stavovi, očekivanja i eventualni strahovi u najvećem stepenu utiču na to u kojoj mjeri će njihovo dijete u školu krenuti pripremljeno.
Pripremila: Ana Kreponić, psihološkinja

radionica prvaci 2radionica prvaci