Proglašeni pobjednici literarnog i likovnog konkursa

Povodom obilježavanja  40 godina postojanja naše škole, raspisan je likovni i literarni konkurs na temu "Moja škola".
Velikim brojem radova pokazali su i dokazali učenici da je "umjetnost poziv koji niti hrani niti brani"ali njih ispunjava i kao da, baš u njoj, nalaze pribježište od svih dnevnih obaveza.
Najbolje, među odličnim  literarnim radovima birale su: profesorice crnogorskog jezika: Mileva  Žugić i Nataša Brnović i prof. razredne nastave Zorica Kralj.
Nagređeni su:
1. Ivona Banović VI-1 (mentor Vera Drobnjak)
2. Milica Vušanović IX-5 (mentor Sanja Uskoković)
3. Miljana Nakić III-3 (mentor Zorica Kralj)
Najbolje likovne radove birali su profesori likovne kulture: Željko Đuričković i Ivan Đurišič,kao i učiteljica Danijela Kovačević. Nagrađeni su učenici:
1. Ksenija Belada VIII-1 (mentor Ivan Đurišić)
2 .Nikolina Lalić VIII-5 (mentor Željko Đuričković)
3. Lazar Đukić I-6 (mentor Maja Vukčević)
Direktor škole Vesko Gagović je na prigodnoj ceremoniji nagrađenim učenicima dodijelio diplome uz želju da im ovo bude samo početak novih i većih uspjeha.

DSCN1919  DSCN1934

DSCN1931 DSCN1929 DSCN1926                                                             DSCN1925 DSCN1923