Profesorica Marija Nišavić na prijemu kod predsjednika Đukanovića

Milo Đukanović, predsjednik Košarkaškog saveza Crne Gore, ugostio je košarkašice Budućnost Bemaxa nakon osvajanja trofeja u regionalnoj WABA ligi.

Prijemu u hotelu ,,Hilton“ prisustvovali su i profesori četiri najbolje škole u grupnoj fazi takmičenja Bemax lige osnovnih škola Podgorice za djevojčice u košarci, a našu školu, koja je osvojila prvo mjesto u A grupi, predstavljala je profesorica Marija Nišavić.

-Želio bih da posebno afirmišem ideju Lige osnovnih škola u Podgorici. To je jedna sjajna ideja, okupljeno je 14 klubova i 200 djevojčica i od toga nema bolje potvrde ispravnosti naše orjentacije – kazao je između ostalog Milo Đukanović, koji je izrazio veliku zahvalnost profesorima za ogromno angažovanje tokom lige.

IMG-ab650a83baecdc1f95e810b43e1e62ff-V