Predstava za učenike drugog razreda

Dana 19.X 2018. godine u našoj školi dječije pozorište ,,MAPED’’ za učenike drugog razreda izvelo je predstavu ,,Pčelica Maja’’ Djeca su uživala u igri sa njima poznatim likovima i učili o pravom prijateljsvu.
Maja je najslađa i najpametnija pčelica na svijetu. Očarala je mnoge generacije koje su se budile uz njen glas i zarazan osmjeh. Ona ima svog najboljeg druga Pava i zajedno prolaze kroz razne avanture. Oni se često smiju i šale. Na livadi se desila krađa meda, pa tako oni zajedno tragaju za lopovima. Međutim dolazi i do sumnji i svađe između Pava i Maje. Pavo traži način da joj se izvini i povrati njeno poverenje i duboko prijateljsku ljubav.
Uspjeva da se pomiri i da njihovoj prijateljici buba Liliki kažu ko su lopovi koji su ukrali med. Pavo i Maja su nam objasnili da je prijateljstvo nešto najdragocijenije u životu. Predstava je poučna i zabavna.

3 4 5 6 8 10 11  prva