“Pozdrav proljeću” - Posjeta vrtiću „Leptirić“ 21.3.2016.

Povodom početka proljeća, učenici naše škole članovi sekcije „Mladi gorani“ zajedno sa drugarima iz škole „Maksim Gorki“ u saradnji sa Udruženjem gorana Podgorica, posjetili su vrtić „Leptirić“ - JPU „Đina Vrbica“. Tokom posjete učenici Simona Perunović, Aleksa Kojović, Miloš Čolaković i Rade Borozan posadili su sadnice i pomagali uređenje dvorišta vrtića. Tokom aktivnosti, mladi gorani su prenijeli svoja znanja, o biljkama i sadnji, djeci koja pohađaju vrtić. Ova akcija ima za cilj unapređenje stanja životne sredine u našem gradu, a takođe i podizanje nivoa svijesti učenika o potrebi očuvanja i unapređenja okoline. Aktivnost je koordinirao nastavnik biologije Bogić Gligorović.