Posjeta za radost i ozdravljenje

U okviru projekta ,,Škola bez nasilja”, učenici Osnovne škole ,,Sutjeska“ sa svojim učiteljicama su 9. oktobra 2012. posjetili mališane Dječje bolnice u Podgorici.
Ovom posjetom željeli smo da pokažemo da učenici naše škole pored vaspitne i obrazovne imaju i humanu notu. Žele širiti ljubav, toleranciju, izbjegavati razlike. Naši osnovci su sa svojim drugarima podijelili radost bar za školski čas. Poželjeli smo im brzo ozdravljenje recitacijama, pjesmama, glumom. Poklonili smo im slatkiše uz poruke ljubavi i ozdravljenja.
„Srećni smo kad mogu djeca djeci nešto lijepo učiniti i darovati im vrijeme“, kazale su učiteljice: Milica Dragićević, Ivana Nikolić, Biljana Božović i Nataša Peruničić.
Tokom prošle sedmice u našoj školi je obilježena Dječja nedjelja uz prigodan program koji smo željeli podijeliti i izazvati emociju sa drugarima iz Kliničko-bolničkog centra.