Posjeta Udruženju banaka Crne Gore

U sklopu obilježavanja Nedjelje novca, učenici odjeljenja IV3 sa učiteljicom Zoricom Kralj i predstavnicom Savjeta roditelja Valentinom Vojvodić, bili su gosti Udruženja banaka Crne Gore.

Interesantnom prezentacijom, aktivnim učestvovanjem u razgovoru i iznošenjem vlastitih iskustava, učenici su potvrdili znanje o značaju novca i štednje.

Njihovi komentari, prijedlozi na koji način možemo uštedjeti novac i svrhu njegove upotrebe, izazvali su oduševljenje kod predstavnika banaka.

Posebnu pažnju je izazvala pojava klovna, koji je na sebi svojstven način djeci predstavio priču o nastanku novca i banaka.

Lijepo i veoma poučno druženje, završeno je prigodnim poklonima za djecu od strane Udruženja banaka Crne Gore.

thumbnail_sd  thumbnail_sl2 thumbnail_sl7 thumbnail_sl