Osvojeno prvo i drugo mjesto na takmičenju u pružanju prve pomoći

U nedelju 17. maja održano je takmičenje u pružanju prve pomoći u organizaciji Crvenog krsta Glavnog grada. Iz naše škole učestvovale su tri ekipe podmladka.  Naši takmičari su osvojili prvo, drugo i četvrto mjesto na takmičenju. Značaj ovog takmičenja i učešća naših učesnika ogleda se u podizanju nivoa svijesti učenika o neophodnosti poznavanja pružanja prve pomoći u vanrednim situacijama, potrebi za humanitarnim radom i ulozi Crvenog krsta u našem društvu. Pobjednička ekipa učestvovaće na državnom takmičenju u pružanju prve pomoći koja će se održati krajem mjeseca u Baru. Školu su na takmičenju predstavljali i osvojili I mjesto: Ivana Nikić - kapiten, Anđela Iković, Ivana Lješković, Lola Bulatović, Jovan Raičković i Teodora Brnvić. II mjesto osvojili su: Branko Todorović - kapiten, Klara Radović, Sofija Vujović, Miloš Vojinović, Marko Kovačević, Dimitrije Dragaš. IV mjesto osvojili su: Maša Saveljić - kapiten, Simona Perunović, Vanja Malbaški, Katarina Đorđrvić, Lana Đuričković , Aleksandra Vujisić. Mentor učenika je nastvnik Biologije Bogić Gligorović.

Prva pomoc takmicenje (1) Prva pomoc takmicenje (2) Prva pomoc takmicenje (3)Prva pomoc takmicenje (4) Prva pomoc takmicenje (5)