Osvojeno prvo i drugo mjesto na 44. prvenstvu Glavnog grada – Podgorice, u pružanju prve pomoći

U nedelju 15. maja održano je takmičenje u pružanju prve pomoći u organizaciji Crvenog krsta Glavnog grada. Naši takmičari su osvojili prvo i drugo mjesto. Značaj ovog takmičenja i učešća naših učesnika ogleda se u podizanju nivoa svijesti učenika o neophodnosti poznavanja pružanja prve pomoći u vanrednim situacijama, potrebi za humanitarnim radom i ulozi Crvenog krsta u našem društvu. Pobjednička ekipa učestvovaće na državnom takmičenju u pružanju prve pomoći koja će se održati početkom Juna u Baru. Školu su na takmičenju predstavljali i osvojili I mjesto: Ivana Nikić - kapiten, Sofija Vujović, Ivana Lješković, Lola Bulatović, Miloš Vojinović i Teodora Brnvić. II mjesto osvojili su: Branko Todorović - kapiten, Klara Radović, Anđela Iković, Lana Đuričković, Marko Kovačević i Dimitrije Dragaš.
Mentor učenika je nastavnik Biologije Bogić Gligorović.
Prva pomoc 15 maj 2016 (10)Prva pomoc 15 maj 2016 (11)Prva pomoc 15 maj 2016 (1)Prva pomoc 15 maj 2016 (2)Prva pomoc 15 maj 2016 (3)Prva pomoc 15 maj 2016 (8)