Odbojkaška utakmica u OŠ „Sutjeska” - Igraj fer plej!

Dana 28. septembara 2012. je u školi realizovana odbojkaška utakmica pod sloganom Igraj fer plej. Ova utakmica aktivnost je u sklopu projekta „Škola bez nasilja − ka sigurnom i po- dsticajnom okruženju zasvu
djecu“. Ovu aktivnost organizovale su nastavnice fizičkog vaspitanja Bulatović Ivana i Nišavić Marija.
Naši učenici su izabrali odbojku, timski sport, jer ona, kao sport bez direktnog fizičkog kontakta sa protivnikom, na najbolji način reprezentuje fer plej. A cilj je da se pravila fer pleja i sportski duh sa sportskog terena prenesu u školsko dvorište i učionice.
Naši gosti bili su Zoran Vukčević, trener Budućnosti i Srđa Popović, trener mlade reprezentacije, bivši učenici škole. Pored njih, gosti su bili i Ivan Bošković i Ivan Ječmenica, reprezentativci Crne Gore i prvotimci Budućnosti.

Koordinator projekta: Ana Kreponić, psiholog