Obilježavanje Dana šuma i dana Udruženja gorana Podgorice

Povodom Dana šuma i dana Udruženja gorana Podgorice, učenici naše škole članovi sekcije „Mladi gorani“ u saradnji sa Udruženjem gorana Podgorica, su 28. marta, posjetili vrtić „Leptirić“ - JPU „Đina Vrbica“. Tokom posjete učenici su prisustvovali priredbi i izložili svoje likovne radove na temu Šume, kao i ekološke poruke na temu zaštite šuma. Mladi gorani su razmijenili svoja iskustva koja su stekli kroz aktivnosti sekcije sa djecom iz drugih škola, a takođe su prenijeli svoja znanja, o biljkama i sadnji i značaju šuma djeci koja pohađaju vrtić. Ova akcija ima za cilj unapređenje stanja životne sredine u našem gradu, a takođe i podizanje nivoa svijesti učenika o potrebi očuvanja i unapređenja okoline. Aktivnost je koordinirao nastavnik biologije Bogić Gligorović.

IMG_20180328_101819 (1) IMG_20180328_102612