NOVI, SAVREMENI TOALETI ZA OSNOVCE IZ OŠ „SUTJESKA“ U PODGORICI

Firma ENTEXT je tokom ovog ljeta donirala dva toaleta Osnovnoj školi „Sutjeska“ u podgorici, koja su rađena po najsavremenijim standardima za javna i polujavna kupatila.

Proizvodi za javne toalete moraju da ispune niz standarda kao što su higijena, jednostavno održavanje i sigurnist prilikom svakodnevnog korišćenja. Stanje i oprema javnog toaleta su istovremeno lična karta samog objekta u kom se nalaze.

Korišćeni brendovi: CERIM (keramika), CERESIT (ljepilo i fugomal), SYSTEM LEVELING (spone i kajle za nivelisanje keramike), HUTTERER & LECHNER (podni slivnik), VILLEROY & BOCH (lavabo), LES ROBINETS PRESTO(vremensko-potisna česma), SCHELL (ventil), GEBERIT (duofix, tipka, sifon i kanalizacione cijevi), CERAMICA CATALANO (WC šolja), CATA ELECTRODOMESTICOS (ventilator za odvod neprijatnih mirisa), METAFORM (galanterija) i drugi.

.ENTEXT sutjeska-page-001 (1) (1)                         ENTEXT sutjeska-page-001 (1) (2)