Nagrade na V međunarodnom konkursu djece pjesnika i likovnih stvaralaca u Golubovcima

S početkom nove školske godine stigli su i novi uspjesi. Naime, Udruženje umjetnika Vizija Golubovci raspisalo je V Međunarodni likovno-literani konkurs na temu,, Slavimo mir, ljubav i znanje“.
U kategoriji likovnih radova kojih je bilo 240, daroviti učenici naše škole osvojili su zavidne nagrade: I nagrada- Staša Džudović III-3 (mentor Nevenka Vulić), II nagrada- Andrea Šoškić III-3 (mentor Nevenka Vulić). Pohavljene učenice su Anastasija Pešukić i Mona Mujović III-3 (mentor Nevenka Vulić) i Iva Raičević učenica II-2 (mentor Svetlana Devedžić).
U kategoriji literarnih radova II nagradu osvojio je Mitar Radunović III-3 (mentor Nevenka Vulić), dok je pohvaljen učenik Nikola Ražnatović iz istog odjeljenja.
Svečana dodjela nagrada biće upriličena 21. septembra 2019. godine u 14h u KIC-u Zeta Golubovci.
Pohvale svim učenicima i mentorima!

IMG_20190911_101150IMG_20190911_101300