Nagrada na kvizu o nacionalnim parkovima Crne Gore

Učenici šestog razreda naše škole koji pohađaju dodatnu nastavu iz Biologije, učestvovali su u kvizu koji je organizovalo JP Nacionalni parkovi Crne Gore u okviru manifestacije Dječji proljećni vikend. Naši učenici podijelili su prvu nagradu. Organizatori su obema pobjedničkim ekipama uručili poklone, koji obuhvataju knjige i besplatan ulaz u Centar za posjetioce. Učenici koji su učestvovali izuzetno znanje o nacionalnim parkovima i njihovom biodiverzitetu. Značaj ove aktivnosti ogleda se u podizanju nivoa svijesti o prirodnim ljepotama i zaštićenim područjima naše zemlje. Nagrade su osvojili učenici: Maša Džudović, Lila Barhanović,  Mia Mijović, Hana Miličković, Varja Vukčević, Jelena Milačić, Sergej Janković, Marija Kovačević, Stefan Božović, Staša Ičević, Kristina Medenica, Mina Tomašević, Keni Radović i Alen Lačević. Aktivnost je koordinirao nastavnik biologije Bogić Gligorović.

IMG_20180421_111426 IMG_20180421_112841 IMG_20180421_112930