NA  VI FESTIVALU DJECE PJESNIKA U MOSTARU                 TRI  FINALISTA  IZ  OŠ „SUTJESKA“

Ovih dana stigla nam je lijepa vijest iz Mostara. Dragomir Žugić i Đorđije Šebek, učenici II – 3 (mentor Nevenka Vulić) i Anja Komnenić, učenica V- 1 (mentor Tijana Bulatović) pozvani su da učestvuju na finalnoj večeri VI Šantićevog festivala djece pjesnika. Na konkurs je stiglo preko 1 500 pjesama. Radost je tim veća što su i Dragomir i Đorđije, tek naučili da pišu, a već učesnici poznatog festivala koji s ponosom nosi Šantićevo ime. Talentovana Anja piše pjesme od najranijih školskih dana.
Uz našu veliku podršku, očekujemo da će učenici, predstavnici naše škole, jednako briljirati i na finalnoj večeri Festivala, koji će biti održan 1. i 2. februara u Mostaru.

IMG_20190123_143943