NA TREĆEM FESTIVALU MLADIH RECITATORA CRNE GORE TRI UČENIKA IZ I-3 OSVOJILI NAGRADE

U srijedu, 25. 04. 2018. održan je Treći festival mladih recitatora Crne Gore u organizaciji izdavačke kuće Obodsko slovo i The Capital Plaza. Najmlađi učenici naše škole iz I-3 uzeli su učešće, uveliko se osmjelili i osvojili tri nagrade u konkurenciji od 40 osnovnih škola Crne Gore. Najbolji među najboljima u kategoriji od I-V razreda bili su: Mona Mujović 2. mjesto, Đorđije Šebek 3. mjesto i Mitar Radunović koji je osvojio pohvalu. Ozbiljno su nastupili na scenu i nadasve darovito se predstavili stihovima. Rad i talenat su omogućili da osvoje lijepe nagrade – diplomu i knjige. Sa svojim vršnjacima proslavili su uspjeh i podijelili radost.

Ako je suditi prema prvim koracima, nema sumnje da će ovi učenici i u budućem radu biti uspješni, što im, zaista, od srca želimo!

Prilog pripremila Nevenka Vulić

FOTOOOO                   DIPLOME