NA  MEĐUNARODNOM LIKOVNOM TAKMIČENJU U SLOVENIJI SREBRNO PRIZNANJE ZA ŠEST UČENIKA

Na Međunarodnom likovnom takmičenju za učenike osnovnih škola na temu ,,Šetnja pod morem“ u okviru 11. Festivala podvodnog filma i fotografije u organizaciji plivačkog kluba Slovenske Konjice u Sloveniji, u ukupnoj konkurenciji od 1300 radova iz regiona, šest učenika iz škole ,,Sutjeska“ osvojilo je srebrno priznanje: Teodora Vukosavljević i Hana Popović IX razred (mentor Ivan Đurišić), Anastasija Belada V razred i Milica Koković VI razred (mentor Željko Đuričković), Lea Jeknić i Mona Mujović, učenice II razreda (mentor Nevenka Vulić).
Naši učenici su na maštovit i originalan način, crtežom i bojom, naslikali tajnoviti svijet morskih dubina.
Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima i želimo da ih ova nagrada podstakne u stvaranju novih, lijepih i kreativnih radova.

Screenshot_20190225-230502