NA KRILIMA MUZIKE I POEZIJE

Mona Mujović, učenica šestog razreda, talentovana je i svestrana djevojčica koja neprestano niže uspjehe na polju umjetnosti. Mona je dobitnica brojnih nagrada na međunarodnim i državnim takmičenjima, kako u muzici, tako i u literarnom i likovnom stvaralaštvu. Ovog proljeća osvojila je 3. mjesto za autorsku poeziju u organizaciji Internacionalne kulturne asocijacije “IKA”, koja afirmiše mlade književne stvaraoce iz Podgorice uzrasta od 10 do 18 godina.
Dobitnica je specijalne nagrade za stranog izvođača na Internacionalnom festivalu dječje muzike Đurđevdan u Banja Luci. Kao vokalni solista na festivalu se publici predstavila pjesmom “Neka nova ja”, gdje je zablistala u punom sjaju, očaravši sve svojim glasom i scenskim nastupom.
Mona je i odlična učenica što govore i nagrade sa Školskog takmičenja gdje je osvojila 1. mjesto u recitovanju, kao i 1. mjesto iz biologije.
Želimo joj još mnogo uspjeha i nagrada, i da bezbrižno leti na krilima umjetnosti koju stvara na ponos svih nas.