LITERARNE RADIONICE U NARODNOJ BIBLIOTECI ,,RADOSAV LJUMOVIĆ“

Narodna biblioteka ,,Radosav Ljumović“ objavila je zbornik dječije poezije ,,Latica“. U Zbornik su ušle mnogobrojne pjesme naših talentovanih literata.
Nadareni mladi pjesnici Nemanja Đukić VI-4, Andrea Pelević VI-1, Iva Petrović VIII-1, Ksenija Radović VIII-3 i Jovana Krpović VIII-5 dobili su poziv za učešće u izradi sljedećeg broja Zbornika. Oni će u okviru edukativno-kreativnih radionica koje se održavaju dva puta mjesečno na Dječijem odjeljenju biblioteke sa drugarima iz ostalih podgoričkih osnovnih škola pisati poetske i prozne tekstove i sami kreirati novi broj Zbornika. Prva u nizu radionica održana je u petak, 15. aprila 2016. a učenici su joj prisustvovali u pratnji nastavnice Gorice Klačar.

RADIONICA U BIBLIOTECI ZBORNIK LATICA