Knjige su naše karte za budućnost

U srijedu, 22. novembra, posjetili smo JU OŠ „Novka Ubović“. Direktorka Ljiljana Ražnatović nas je ljubazno dočekala sa svojim timom. Pokazala nam je školsku biblioteku i medijateku. Tokom posjete medijateci, zatekli smo profesoricu ruskog jezika koja sa svojim učenicima i učenicama, na kreativan način, realizuje vannastavne aktivnosti. Cilj ove posjete je bio da se pridružimo akciji prikupljanja knjiga za formiranje knjižnog fonda za školsku biblioteku. Tim povodom, naša bibliotekarka Jelena Savović je izabrala oko sto naslova iz različitih oblasti (književnost, stručna literatura, priručnici, lektire). U posjeti su bili direktor Škole Ljubo Ćeranić, učenik drugog razreda - Pavle Brđanin i bibliotekarka Jelena Savović. Direktorka je toplo zahvalila, a naš učenik Pavle je dobio prikladan poklon.