I U NOVOJ GODINI,  ZNA SE,  DJECA ĆE I DALJE SVIJET DA KRASE

U okviru predstojećih novogodišnjih praznika, u OŠ „Sutjeska“ je u srijedu, 27.12.2017. god. organizovan „Novogodišnji bazar“ na kome su učenici II,III, IV i V razreda sa razrednim starješinama izložili svoje kreativne rukotvorine. Pored raznovrsnih slatkih i slanih poslastica, učenici su izložili mnogobrojne dekorativne novogodišnje ukrasne aranžmane.

Bazaru se odazvao veliki broj roditelja i učenika koji su dali doprinos ovoj manifestaciji. Novčana sredstva koja su prikupljena ovom prilikom biće dijelom upotrijebljena za opremanje škole nastavnim sredstvima, a dijelom u humanitarne svrhe za liječenje Petra Rovčanina učenika škole „9. maj“ iz Bijelog Polja.

U četvrtak, 28.12.2017. god. u školi je održana svečana novogodišnja priredba. Naši najmlađi, inspirisani novogodišnjom atmosferom su uz muziku, ples, recital i glumu, dočekali brojnu publiku koja ih je sa velikim oduševljenjem i uzdahom pratila sve vrijeme. Po prvi put u ovoj odvažnoj ulozi prvačići su pokazali veliki entuzijazam i ushićenje povodom predstojećih praznika i prvog zimskog raspusta.  Njihovim izvanrednim nastupom  zasluženo su pridobili brojne simpatije publike.

b5 b4 b3 b1

bayar2 bayar3 bazar1