I, II i  III  mjesto i posebna nagrada OŠ „Sutjeska“ na likovnom konkursu, Podgorica – grad koji volim

Učenici OŠ „Sutjeska“ su ostvarili izuzetno zapažene rezultate na likovnom konkursu raspisanom od strane škole za srednje i više stručno obrazovanje „Sergije Stanić“ iz Podgorice.
Naime, u kategoriji - I ciklus osnovne škole 1. mjesto osvojila je učenica III-3 Jelena Vrbica, mentor učiteljica Nena Vulić dok je 2. mjesto pripalo učenici I-5 Leni Božović, mentor nastavnik likovne kulture Ivan Đurišić i vaspitačica Žana Vujanović, u istoj kategoriji.
U kategoriji - II ciklus osnovne škole 3. mjesto zauzela je učenica VI-5 Tina Žarić, mentor nastavnik likovne kulture Željko Đuričković .
Škola je takođe dobitnik i posebne nagrade jer ima najveći broj korisnika Šampionske užine.
Nagrade će biti uručene 24. decembra sa početkom u 18 časova u tržnom centru Delta City.