Đorđu Vuleviću uručena nagrada za pjesmu ,,Čežnja jedne knjige“

3. marta 2015. godine u Srednjoj stručnoj školi ,,Ivan Uskoković“ obilježena je 66. godišnjica objavljivanja prvog broja lista ,,Prosvjetni rad“.

Na proslavi je, uz prigodan program, uručena tradicionalna nagrada „Dragan Kujović” koja nosi ime nekadašnjeg ministra prosvjete i prvog predsjednika Upravnog odbora „Prosvjetnog rada”, zatim nagrade za najbolju kratku novinsku priču, kao i nagrade za najbolje literarne radove učenika.

Đorđu Vuleviću, učeniku odjeljenja VII-1, uručena je nagrada za osvojeno treće mjesto za najljepšu učeničku pjesmu. Đorđe i njegova predmetna nastavnica Gorica Klačar dobili su poziv za učešće na 13. susretu mladih stvaralaca i talenata Crne Gore, koji će se održati 13. marta u Tivtu.