DECENIJA NEZAVISNOSTI – S PONOSOM SLAVIMO

U srijedu, 19. 05. 2016. godine, u našoj školi je održana svečanost i prodajni sajam suvenira povodom proslave decenije nezavisnosti i hiljadu godina državnosti Crne Gore.

Ovaj veliki državni praznik, jedan od najznačajnijih datuma u novijoj istoriji Crne Gore, obilježili smo bogatim kulturno-umjetničkim programom koji su osmislili i realizovali naši talentovani učenici i nastavnici umjetničke grupe predmeta.

Svečanost je otvorio hor sa Himnom Crne Gore, a zatim su se smjenjivale muzičke i poetske tačke naših talentovanih učenika. Sa pozornice su se čule riječi i stihovi upućeni našoj domovini, riječi velikih crnogorskih pjesnika i naših mladih nadahnutih poeta. Koloplet stihova, muzike i igre slio se u gromoglasno DA JE VJEČNA CRNA GORA, nakon čega su mnogobrojni gosti, roditelji, nastavnici i učenici imali priliku da učestvuju u prodajnom sajmu suvenira. U holu škole učenici od prvog do devetog razreda i njihovi mentori, u saradnji sa Preduzetničkim timom škole, izložili su raznovrsne suvenire sa crnogorskim motivima. Svako je za sebe mogao naći suvenir po kojem će pamtiti ovaj veliki jubilej.

Zahvaljujemo svima koji su učestvovali u našoj svečanosti i učinili da ponosno i dostojanstveno proslavimo deceniju nezavisnosti naše države!

SnapShot(0)           SnapShot(2)

SnapShot       sajam9

sajam 2        SnapShot(3)                                                                  SnapShot(4)

SnapShot(5)             SnapShot(8)