ĐAK PRVAK, KONSTANTIN PERUNIČIĆ, OSVOJIO 3. MJESTO NA LIKOVNOM MEĐUNARODNOM TAKMIČENJU ​

Dečji savez grada Vranja, u saradnji sa Dečjim savezom opštine Raška, povodom novogodišnjih praznika, i ove godine je raspisao tradicionalni literarni i likovni konkurs Novogodišnja čarolija.

U kategoriji od 1. do 4. razreda, treće mjesto na likovnom konkursu osvojio je učenik naše škole, Konstantin Peruničić, iz odjeljenja I-3 (mentor Nevenka Vulić). To je prvo Konstantinovo takmičenje i prva nagrada đaka prvaka, a na radost njegovih drugara i škole. Koristeći se tehnikom flomastera, crtežom i bojama, lako kao da se igra, kao čarobnjak predstavio je svoj san, svoju priču i dao ideju da popravi svijet.

Čestitamo Konstantinu i želimo mu još mnogo radosti u likovnom izražavanju. Neka ova nagrada bude podsticaj i njemu i njegovim drugarima, kao dokaz da se srca poslata u svijet uvijek vraćaju i da u novogodišnje čarolije – treba vjerovati!

Nevenka Vulić