CEREMONIJA DODJELE NAGRADA SA OPŠTINSKOG PRVENSTVA

Povodom završetka 24. prvenstva osnovnih škola Podgorice, koje je trajalo od 11. marta do 23. aprila, upriličena je svečanost dodjele nagrada najboljim školama.
Četrdeset dana takmičenja u 10 sportova, 21 prijavljena škola sa teritorije Glavnog grada i preko 1500 takmičara.
Naša škola je osvojila 5 pehara i zauzela 3. mjesto, po broju pehara, u ukupnom plasmanu.
Prvo mjesto u ženskom rukometu i muškom basketu (mentor prof. Ivana Bulatović), drugo mjesto u muškoj košarci i muškom rukometu (mentor prof. Ivana Bulatović), treće mjesto u stonom tenisu (mentor prof.Biljana Cerović).
Pehare su uručili poznati sportisti. Za žensku i mušku rukometnu ekipu pehare su primili Valentina Vujović i Dimitrije Vučinić, a iste je uručio rukometaš Draško Mrvaljević.
Za mušku košarku i basket ekipu, Matiji Vekoviću i Filipu Bešoviću, pehare su uručili košarkaši KK „Budućnost-Voli", Petar Popović i Joan Makundu.
Sekretar sekretarijata za sport, Miloš Antić, predao je pehar stono teniserima.
Čestitamo našim spiortistima i njihovim mentorima-profesorima na izuzetnim rezultatima .