​НА ФЕСТИВАЛУ ДЈЕЧИЈА РАДОСТ НИНА ОСВОЈИЛА II НАГРАДУ

На фестивалу одржаном у КИЦ-у, Нина Накић, ученица V-3, освојила је  другу награду за композицију за пјесму,,Хвала”. Пратећи вокал била је ученица Мона Мујовић.

Нинино прво учешће у Рожајама, на фестивалу Златна пахуља, било је  2020. када је освојила  посебну награду стручног жирија за пјесму ,,Чувајмо природу.”

Члан је студијског хора Звјездице већ четири године и пратећи вокал у хору који је подршка свим извођачима током фестивала.

Школске приредбе започињала је пјесмом и уводила нас у добро расположење. У школу долази са торбом пуном нота и радо запјева на часовима, на радост другара.

Желимо Нини да срећно расте уз музику и да јој дјетињство буде најљепша пјесма. Да настави да буде наша радост. А ми јој насловом њене пјесме кажемо – Хвала.

Одјељење V-3, са учитељицом Невенком Вулић