Škola u prirodi - Bečići 15 - 19. maja 2015.

U skladu sa Godišnjim planom i programom rada škole predviđena je Škola u prirodi.

Ove godine od 15 – 19. maja učenici drugog razreda boravili su u Hotelu „Bečići“ Bečići. Plan i program rada Škole u prirodi je obuhvatao vrijeme (tajming) za aktivnosti djaka, nastavne predmete, operativne ciljeve- primjenjene i usvojene, aktivnost nastavnika i osvrt na realizovano. Profesori fizičkog faspitanja su animirali djecu, raznim sportskim aktivnostima, turnirima za dječake, igrom „Između dvije vatre“ za djevojčice, u popodnevnim časovima. Prije podne je bila zastupljena jutarnja gimnastika kao i poligoni sa raznim zadacima, što je doprinijelo još boljoj realizaciji Škole u prirodi. U sklopu ovog plana predviđen je bio i odlazak do Budve, upoznavanje sa kulturno-istorijskim znamenitostima ovog grada.

Djeca su uživala i u večernjim zabavama. Na kraju ovog druženja uručene su im diplome o uspješnom učešću u Školi prirode.

Biljana Božović

Profesorica razredne nastave