KOŠARKAŠI OŠ „SUTJESKA“ ŠAMPIONI BEMAX LIGE

Završena je sedma sezona Podgorica Bemax Lige osnovnih škola u košarci za dječake i djevojčice.
Poslije šest mjeseci i 184 odigrane utakmice sa 38 timova, muških i ženskih, iz 19 škola sa teritorije Glavnog grada, naša škola je, u spektakularnoj završnici finala, savladala OŠ „Oktoih" i zauzela najviši tron. Naši mladi košarkaši, predvođeni svojom mentorkom profesoricom Ivanom Bulatović, pokazali su izuzetnu borbu i srčanost do zadnjeg sekunda u kojem su trijumfovali.
Učenik Đurađ Kovačević dobio je priznanje MVP lige, a Đurović Aleksandar, kao kapiten tima, primio je pehar.
Marko Klajević, prvotimac KK „Podgorica“, uručio je posebnu plaketu zahvalnosti najuspješnijoj profesorici Ivani Bulatović.
Naće košarkaše očekuje Državno prvenstvo u košarci.

Sastav ekipe (s lijeva):
Pavle Đurovic, Vojin Milošević, Dario Ulić, Vuk Lopušina, Aleksandar Đurović, Andrija Lopušina, Đorđije Šebek, Andrija Kovačević, Đurađ Kovačević, Stefan Tičić, Miljan Đurović, Danilo Backović i Andrija Ristić.