Sofija Rašković- uspješna ritmička gimnastičarka

Aktivnosti đaka, Aktivnosti

Sofija Rašković- uspješna ritmička gimnastičarka

Učenica IV razreda naše škole , Sofija Rašković postiže značajne rezultate na takmičenjima iz Ritmičke gimnastike. Učenica vrijedno i veoma predano trenira od svoje pete godine, što se vidi i po medaljama i peharima koje osvaja na mnogim takmičenjiima, kako kod nast tako i u inostranstvu. Čast nam je i zadovoljstvo što je Sofija učenica naše škole.

IMG-68a47d7fc749e1730126bccae1eeb24d-V IMG-9396ef9b141bb70f26c0695b1fea2706-V

Opštinsko takmičenje - atletika

Aktivnosti đaka, Aktivnosti

Opštinsko takmičenje - atletika

Dana 17.04.2019.godine održano je Opštinsko takmičenje iz Atletike. Naša učenica iz VI-5 JANJA LEKIĆ je u disciplini skok Uvis osvojila 3.mjesto.
Mentor je profesorica fizičkog vaspitanja Marija Mitrović.
RADOVAN ĐUKANOVIĆ I  VERONIKA PEROVA  DVIJE PRVE NAGRADE NA LIKOVNOM KONKURSU SREDNJE ŠKOLE

Aktivnosti đaka, Aktivnosti

RADOVAN ĐUKANOVIĆ I VERONIKA PEROVA DVIJE PRVE NAGRADE NA LIKOVNOM KONKURSU SREDNJE ŠKOLE "PETAR LUBARDA“

Na konkursu koji je organizovan od strane Srednje likovne Škole "Petar Lubarda", na temu „DA IMAM ČAROBNI ŠTAPIĆ", OŠ „Sutjeska“ osvojila je dvije prve nagrade.
Naime, u kategoriji od I do III razreda, I nagradu je osvojio učenik II razreda Radovan Đukanović, mentor Nevenka Vulić, dok je u kategoriji od VI do IX razreda pvu nagradu osvojila učenica VII razreda Veronika Perova, mentor Ivan Đurišić.
Izložba radova i dodjela nagrada je u četvrtak 25.aprila u 12 sati.  Program počinje u 10 sati radionicama u ateljeima škole.
Sve čestitke učenicima i mentorima na postignutom uspjehu .

IMG-cd8a1388c7a53cfeec7c5c9603295356-VIMG-070baa8ba86df6e1ac75cb4c70ea9e32-VIMG-c5fce70ca725946f08b399a64bab3792-VIMG-ff9175b407ee1e3517a0b0e726fea039-V

ANDREJ RUTOVIĆ FINALISTA 13. MEĐUNARODNOG FESTIVALA DEČIJE POEZIJE  „DJEČIJE CARSTVO 2019“

Aktivnosti đaka, Aktivnosti

ANDREJ RUTOVIĆ FINALISTA 13. MEĐUNARODNOG FESTIVALA DEČIJE POEZIJE „DJEČIJE CARSTVO 2019“

Andrej Rutović i njegova mentorka, profesorica Nataša Brnović, biće gosti 13. MEĐUNARODNOG FESTIVALA DJEČIJE POEZIJE „DJEČIJE CARSTVO 2019“ koji se, tradicionalno, održava tokom aprila u Banja Luci.

Ovogodišnji konkurs bio je zanimljiv za preko 4.500 malih pjesnika iz osnovnih škola širom Bosne i Hercegovine, Srbije, Crne Gore, Hrvatske, Makedonije i Slovenije, koji su napisali više od 6.500 radova.

Naš Andrej, učenik sedmog razreda, kao finalista nalazi se među 70 najboljih koji će se boriti za titulu apsolutnog pobjednika festivala – MALI PRINC ili MALA PRINCEZA DJEČIJEG CARSTVA. Čestitamo mu na velikom uspjehu i ponosni smo što će predstavljati školu na finalnom nadmetanju.

IMG-e37d60b479a57bb426a8b9025df3a2c2-V IMG-17a90df252879b20da6d72c3eef72d37-V

Uncategorized, Aktivnosti đaka, Aktivnosti

REZULTATI ŠKOLSKOG TAKMIČENJA

 

REZULTATI RECITOVANJA I RAZREDA
PREZIME I IME RAZRED RANG BROJ BODOVA MENTOR
1.Mitrić Radmila     I 5 I 113 Garović Aleksandra
2.Stojković Petra     I 1 II 106 Zorica Kralj
3.Babović Mija     I 6 III 97 Katarina Nikčević

 

REZULTATI RECITOVANJA II RAZREDA
PREZIME I IME RAZRED RANG BROJ BODOVA MENTOR
1.Radunović Mitar II 3 I 125 Vulić Nevenka
2.Šebek Đorđije II 3 I 125 Vulić Nevenka
3.Mujović Mona II 3 II 119 Vulić N.
4.Ćetković Petra II 2 III 118 Bulatović Maja

 

REZULTATI RECITOVANJA NA  III RAZREDA
PREZIME I IME RAZRED RANG BROJ BODOVA MENTOR
1.Kočan Hana III 3 I 125 Knežević Nataša
2.Rabrenović Jana III 3 II 116 Knežević N.
3.Vukčević Kalina III 2 III 115 Dedović Suzana

 

REZULTATI RECITOVANJA  IV RAZREDA
PREZIME I IME RAZRED RANG BROJ BODOVA MENTOR
1.Vučinić Mihailo IV 3 I 112 Bukilić Svetlana
2.Burzanović Lara IV 4 II 108 Nišavić Nataša
3.Jovović Natalija IV 2 III 107 Šiljak Zorica

 

REZULTATI RECITOVANJA  V RAZREDA
PREZIME I IME RAZRED RANG BROJ BODOVA MENTOR
1.Vučinić Staša V 1 I 125 Bulatović Tijana
2.Bakić Jana V 2 II 119 Radusinović Milica
3.Borilović Vukan V 4 III 116 Bulatović Tijana

 

REZULTATI RECITOVANJA NA NIVOU I grupe (I,II,III,IV i V)
PREZIME I IME RAZRED RANG BROJ BODOVA MENTOR
1.Radunović Mitar II 3 I 125 Vulić Nevenka
2.Šebek Đorđije II 3 I 125 Vulić Nevenka
3.Kočan Hana III3 I 125 Knežević Nataša
4.Vučinić Staša V1 I 125 Bulatović Tijana
5.Mujović Mona II 3 II 119 Vulić Nevenka
6.Bakić Jana V2 II 119 Milica Radusinović
7.Ćetković Petra II 2 III 118 Bulatović Maja

 

REZULTATI RECITOVANJA  VI RAZREDA
PREZIME I IME RAZRED RANG BROJ BODOVA MENTOR
1.Katarina Brajović VI 1 I 122 Sanja Uskoković
2.Ivan Županović VI 2 II 107 S.Uskoković
3.Mia Vojvodić VI 3 III 100 S.Uskoković
REZULTATI RECITOVANJA  VII RAZREDA
PREZIME I IME RAZRED RANG BROJ BODOVA MENTOR
1.Mina Tomašević VII 3 I 97 G.Klačar
2.Varja Vukčević VII 3 II 91 G.Klačar
3.Staša Ičević VII 3 III 90 G.Klačar
REZULTATI RECITOVANJA  VIII RAZREDA
PREZIME I IME RAZRED RANG BROJ BODOVA MENTOR
1.Jana Radović VIII 1 I 99 G.Klačar
2.Ines Drakić VIII2 II 95 M.Žugić
3.Anja Mugoša VIII 3 III 85 V.Drobnjak

 

REZULTATI RECITOVANJA  IX razreda
PREZIME I IME RAZRED RANG BROJ BODOVA MENTOR
1.Katarina Korać IX3 I 119 V.Drobnjak
2.Krsto Tomašević IX 1 II 101 V.Drobnjak
3.Jovana Glavičanin IX 1 III 85 V.Drobnjak

 

REZULTATI RECITOVANJA NA NIVOU II grupe (VI,VII,VIII i IX )
PREZIME I IME RAZRED RANG BROJ BODOVA MENTOR
1.Katarina Brajović VI 1 I 122 Sanja Uskoković
2.Katarina Korać IX 3 II 119 Vera Drobnjak
3.Ivan Županović VI 2 III 107 Sanja Uskoković

 

Rezultati sa takmičenja iz engleskog za II 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Dubljević Ksenija II4 I 98 Blagojević Jelena
2. Tiodorović Lana II1 II 96 Blagojević Jelena
3. Orlandić Jana II2 III 94 Blagojević Jelena

 

Rezultati sa takmičenja iz engleskog za III 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Laković Jovan III5 I 97 Blagojević Jelena
2. Nikočević Nemanja III5 II 96 Blagojević Jelena
3. Dunja Davidović III 6 II 96 Savković Danka
4. Vojvodić Dunja III5 III 94 Blagojević Jelena

 

Rezultati sa takmičenja iz engleskog za IV 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Đukanović Mihaela IV1 I 98 Savković Danka
2. Drobnjak Andrija IV2 II 96 Savković Danka
3. Vojinović Anja IV5 II 96 Savković Danka
4. Vučinić Mihailo IV3 III 95 Savković Danka

 

Rezultati sa takmičenja iz engleskog za V 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. BARETT LUKA V-2 I 100 A JANIČIĆ
2. MILONČIĆ UNA V-1 II 97 A JANIČIĆ
3. OBRADOVIĆ DUNJA V-2 II 97 A JANIČIĆ
4. VUKANOVIĆ LJUBICA V-1 III 96 A JANIČIĆ
5. RAONIĆ ĐORĐE V-1 III 96 A JANIČIĆ

 

Rezultati sa takmičenja iz matematike za II 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Strugar Roman II-2 I 91 Maja Bulatović
2. Džudović Staša II-3 II 79 Nevenka Vulić
3. Ivanović Petar II-3 II 79 Nevenka Vulić
4. Žugić Dragomir II-3 III 70 Nevenka Vulić
5. Radunović Mitar II-3 III 70 Nevenka Vulić

 

Rezultati sa takmičenja iz matematike za III 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Marković Jana III - 3 I 100 Nataša Knežević
2. Ćetković Marko III -  5 I 100 Milena Raičković
3. Nikolić Đurđa III - 3 II 98 Nataša Knežević
4.  Šofranac Andrea III – 1 III 87 Nada Tomanović

 

Rezultati sa takmičenja iz matematike za IV 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Žarić Luka IV4 I 88 Nataša Nišavić
2. Mrkić Nina IV4 II 70 Nataša Nišavić
3. Samardžić Jovan IV5 III 68 Tatjana Adžić

 

Rezultati sa takmičenja iz matematike za V 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Isidora Mrdak V 4 I 82 Milica Dragićević
2. Ljubica Vukanović V 1 II 75 Milica Dragićević
3. Vuk Đukić V5 III 69 Snežana Bogojević

 

Rezultati sa takmičenja iz Istorija za VI 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Popadić Jana VI-3 I 96 Rajko Jokanović
2. Poleksić Janko VI-3 I 96 Rajko Jokanović
3. Ivanović Luka VI-4 I 96 Rajko Jokanović
4. Kostić Luka VI-4 I 96 Rajko Jokanović
5. Tomović Jovan VI-1 II 95 Rajko Jokanović
6. Šaranović Anja VI-5 III 93 Rajko Jokanović

 

Rezultati  takmičenja iz Informatika za VI 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Božović Ina VI3 I 99 Željka Jovanović
2. Bojić Manja VI3 II 98 Željka Jovanović
3. Marković Lola VI3 III 96 Željka Jovanović

 

Rezultati sa takmičenja iz engleskog za VI 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Lazarević Vanja VI5 I 96 Milena Milačić
2. Mugoša Staša VI3 II 95 Milena Milačić
3. Đurović Dunja VI3 III 94 Milena Milačić

 

Rezultati sa takmičenja iz biolog. za VI 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Nakić Miljana VI-3 I 96 Bogić Gligorović
2. Mugoša Staša VI-3 II 90 Bogić Gligorović
3. Radunović Angelina VI-1 III 88 Bogić Gligorović
4. Nedović Djordje VI-2 III 88 Bogić Gligorović
5. Božović Ina VI-3 III 88 Bogić Gligorović

 

Rezultati sa takmičenja iz italijanskog jezika za VI 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. David Ćetković VI 5 I 91 Sonja Vuković
2. Maša Ćetković VI 4 II 87 Sonja Vuković
3. Jakša Gošović VI 4 II 87 Sonja Vuković
4. Miljana Nakić VI 3 III 82 Nemanja Vuković

 

Rezultati sa takmičenja iz Fizika za VII 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Vukčević Dušan VII 1 I 25 Sanja Anđelić
2. Vukanović Simon VII 1 II 20 Sanja Anđelić
3. Klisić Kristina VII 4 III 10 Sanja Anđelić

 

Rezultati sa takmičenja iz Matematika za VII 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Đukanović Ksenija VII4 I 40 Maja Martinović
2. Perović Simon VII3 II 28 Maja Martinović
3. Rutović Andrej VII2 III 24 Maja Martinović

 

Rezultati sa takmičenja iz Engleskog jezika za VII 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Rutović Andrej VII-2 I 95 Otašević Valentina
2. Krgović Damjan VII-3 II 90 Otašević Valentina
3. Mijović Mia VII-2 III 89 Otašević Valentina

 

Rezultati sa takmičenja iz hemije za VII 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Boskovic Elena VII 1 I 99 Ivana Đurišić
2. Vučinić Doris VII3 II 91 Ivana Đurišić
3. Rabrenović Balša VII 1 III 77 Ivana Đurišić

 

Rezultati sa  takmičenja iz Geografija za VII 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Rakčević Tamara VII 1 I 72 Rajko Jokanović
2. Lačević Alen VII 2 II 65 Rajko Jokanović
3. Tasić Aleksa VII 3 III 60 Rajko Jokanović

 

Rezultati sa takmičenja iz istorije za VII 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Terzić Iva VII-4 I 81 Tajić Milić
2. Radović Keni VII-2 II 74 Tajić Milić
3. Ivanković Lara VII-3 III 69 Tajić Milić

 

Rezultati sa takmičenja iz ital. jezika za VII 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Dragaš Anastasija VII 3 I 66 Nemanja Vuković
2. Karadžić Tamara VII 3 II 64 Nemanja Vuković
3. Vladana Dragojević VII 1 III 60 Sonja Vuković

 

Rezultati sa takmičenja iz biologije za VII 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Rutović Andrej VII-2 I 100 Bogić Gligorović
2. Vučinić Doris VII-3 II 94 Bogić Gligorović
3. Džudović Maša VII-3 III 82 Bogić Gligorović

 

Rezultati sa takmičenja iz informatike za VII 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Obradović Matija VII 1 I 100 Aleksandra Radinović
2. Grbović Maksim VII 4 II 98 Aleksandra Radinović
3. Sergej Janković VII 1 III 95 Aleksandra Radinović
4. Tomislav Andrić VII 1 III 95 Aleksandra Radinović

 

Rezultati sa takmičenja iz Istorije za VIII 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Đurović Viktor VIII-4 I 85 Tajić Milić
2. Vojinović Vasilije VIII-5 II 83 Tajić Milić
3. Manojlović Marko VIII-5 III 76 Tajić Milić

 

Rezultati sa takmičenja iz Geografije za VIII 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Čarapić Aleksa VIII 1 I 97 Radovan Marković
2. Kecojević Jovan VIII 4 II 78 Radovan Marković
3. Drljević Vuk VIII 4 III 63 Radovan Marković

 

Rezultati sa takmičenja iz Italijanskog za VIII 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Smolović Olga VIII 2 I 79 Nemanja Vuković
2. Kadić Matija VIII 2 II 75 Nemanja Vuković
3. Dragana Adžić VIII 1 III 64 Sonja Vuković

 

Rezultati sa takmičenja iz biologije za VIII 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Radunović Staša VIII-1 I 97 Šasovi ć Amela
2. Bošković Bojana VIII-4 II 61 Drašković Danijela
3. Pavićević Tina VIII-2 III 58 Šasovi ć Amela

 

Rezultati sa takmičenja iz matematike za VIII 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Koković Sofija VIII-5 I 82 Milačić Nikola
2. Popović Jelena VIII-2 II 65 Milačić Nikola
3. Gazdić Luka VIII-2 III 55 Milačić Nikola

 

Rezultati sa takmičenja iz fizike za VIII 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Bojić Maša VIII 2 I 95 Biljana Stojkanović
2. Mijušković Anika VIII 2 II 53 Biljana Stojkanović
3. Belević Mina VIII 1 III 35 Biljana Stojkanović

 

Rezultati sa takmičenja iz engleskog j. za VIII 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Zaic Jovana VIII5 I 87 Tatjana Gacevic Tatar
2. Jokanovic Andrija VIII3 II 81 Tatjana Gacevic Tatar
3. Jankovic Matija VIII5 III 80 Tatjana Gacevic Tatar

 

Rezultati sa takmičenja iz njemačkog j. za VIII 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Bojić Maša VIII 2 I 81 Tamara Pejović
2. Asović Maša VIII 4 II 70 Tamara Pejović
3. Gegović Mirja VIII 2 III 55.5 Tamara Pejović

 

Rezultati sa takmičenja iz programiranja za VIII 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Stefan Iković VIII 100 Aleksandra Radinović

 

Rezultati sa takmičenja iz Istorije za IX 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Vuković Nemanja IX-1 I 61 Tajić Milić
2. Marojević Luka IX-4 II 54 Tajić Milić
3. Mijanović Filip IX-3 III 32 Tajić Milić
4. Radunović Jana IX-3 III 32 Tajić Milić

 

Rezultati sa takmičenje iz Geografije za IX 2018/2019
Ime i prezime Odjeljenje Rang Br. Poena Mentor
1. Minić Stefan IX 1 68 Danilo Popović

 

II DIO ŠKOLSKOG TAKMIČENJA

Aktivnosti đaka, Aktivnosti

II DIO ŠKOLSKOG TAKMIČENJA

Danas je u našoj školi organizovano nadmetanje u znanju.
Na školskom takmičenju učestvovalo je 668 učenika, koji su pokazali izuzetnu ozbiljnost, nadarenost i spretnost.
Učenici su kroz razna testiranja i zanimljivo organizovani kviz opšteg znanja dokazali da uz dobru volju i zavidno znanje mogu biti među najboljima.
Djeca jesu naša budućnost i ponos.

 

IMG-205c00501a53df47e082a2830b9bec91-VIMG-5c5dce3bf0a04c976988a02d60b2ddf3-V  IMG-560bef9a3fd5037b64d49a1349bd78b6-VIMG-b945d7c6d83b9bd0fe10462710eba720-V IMG-9175aec1d6ad2dbd5c6226fb2468a95f-V IMG-a151841b5da7470f265214281fbe38fa-V

14. Međunarodni podgorički sajam knjiga i obrazovanja

Aktivnosti đaka, Aktivnosti

14. Međunarodni podgorički sajam knjiga i obrazovanja

09. 04. 2019. god

Učenici II razreda su posjetili 14. međunarodni sajam knjiga u TC Delta City. Ovogodišnji moto Sajma je bio “ Ne vjerujte svemu što pročitate na internetu.“
Izdavačka kuća ”Obodsko slovo“ organizovala je edukativnu radionicu u prisustvu naših učenika. Naziv radionice je “ U carstvu Pipi Duge Čarape”. Cilj planirane aktivnosti je promocija književnih djela iz programa domaće lektire, motivacija za čitanje i njegovanje ljubavi prema knjizi.
Nakon edukativne radionice učenici su imali priliku da obiđu veliki broj štandova izlagača iz zemlje i inostranstva i uživati u raznolikom izboru ponuđenih knjiga, priručnika, časopisa...

IMG-c2de218d161e63d228b64e230696d3bd-V IMG-e9c11a6738ace4b8b5a45fe94b65afe1-V IMG-418fdc8fa34bc08835f2e1189199ed23-V IMG-0c3c98b93b6af3a6920ec03cd5691f16-V IMG-d01c15fe420f41ab8a910e3ac036e80f-V

Cvijetni zid

Priroda, Ekološki kutak, Eko škola, Aktivnosti

Cvijetni zid

U okviru Ekološke sekcije, naša škola je pokrenula program “Kako sačuvati drvo”  sa ciljem uljepšavanja enterijera škole. Pravilno postupanje otpadom i njegovo recikliranje veoma je važno  i  neophodno, ukoliko želimo da našu zemlju sačuvamo za buduće generacije.

Naš asistent u nastavi, Petar Martić, došao je na ideju da se uljepša enterijer škole  na jedan neobičan i maštovit  način.

Naime, Petar je iskoristio stare drvene palete, zajedno sa učenicima nižih razreda ih oslikao i od njih napravio  ukrasni zid na koji  je postavio žardinjere sa  cvijećem.  Obradom drveta ( paleta) spasili smo da iste ne budu dio otpada u našoj lokalnoj zajednici.

Svjesni da treba da učestvujemo i budemo promoteri slogana za zdravu životnu sredinu, kao nosioci priznanja Eko škola, zaposleni radnici i učenici OŠ”Sutjeska” će nastaviti sa recikliranjem i uređenjem škole.

Takođe, cilj nam je da  prenesemo drugima kako mogu  razmišljati o otpadu kao značajnom resursu koji se može pretvoriti u nešto korisno, a u isto vrijeme voditi računa i o zaštiti životne sredine.

31032DC7-FC35-4C38-BC6D-CEAD339BD8D9 FC406C80-CC87-4F60-B8AA-CC75EEDFDCAB (1) 90651977-BEB1-406E-ACCF-CDFD167E6F91 907D499F-D93D-4E47-ADAC-8A8FBB917863

Eksterna provjera znanja na kraju trećeg ciklusa za školsku 2018/2019.

Aktivnosti đaka, Aktivnosti

Eksterna provjera znanja na kraju trećeg ciklusa za školsku 2018/2019.

Eksterna provjera znanja na kraju trećeg ciklusa osnovne škole je standardizovana provjera školskih postignuća učenika na kraju osnovnoškolskog obrazovanja.
Školske 2018/19. testirano je 125 učenika IX razreda iz: crnogorskog - srpskog, bosanskog, hrvatskog jezika i književnosti, matematike i jednog predmeta koji učenik izabere sa liste obaveznih predmeta, a koji se izučavaju najmanje u dva razreda.
Ova provjera znanja organizovana  je u našoj  školi 9, 10. i 11. aprila 2019. godine.

Kalendar aktivnosti:
9.mapril 2019. godine ► Crnogorski - srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost;
10.mapril 2019. godine ► Matematika;
11.mapril 2019. godine  ► predmeti koje su učenici izabrali sa liste obaveznih predmeta, (Biologija, Hemija, Fizika, Geografija, Istorija, Engleski jezik,  Njemački jezik, Francuski jezik ).
16. APRIL - OBJAVLJIVANJE REZULTATA na oglasnoj tabli za učenike u holu škole
16. I 17. APRIL – UVID U TESTOVE I PREDAJA PRIGOVORA
(Ukoliko ima prigovora na ocjenivanje, učenik ili roditelj/staratelj ima pravo da preda prigovor u pisanoj formi, ali u roku od 48 sati od dana objavljivanja rezultata. )

IMG-4e545c81a75e3d77c452ab05025d0089-VIMG-87e33d0eebca58c15ad61912452cd561-VIMG-e6410b085b35cf87e0c176ddefcec682-VIMG-96d933f880df7e914981368dbb3c1744-V